| anonim_4396 a întrebat:

O fată accepta sex dacă-i ceri așa direct? Și unele fete de ce se feresc de sex și altele nu?

Răspuns Apreciat de Editori
| Issabelle6789 a răspuns:

Depinde pe cine intrebi asta? Totusi nu cred ca exista fete care fac asa usor sex cu necunoscuti.Nu consider ca cele care o fac usor nu au respect de sine ci ca au prea mult chef de sex. Cele care o fac mai greu nu au asa chef de sex...dar pana la urma toate o fac.La fel ca si baietii.Toti au nevoi.Toti sunt oameni.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

O fata poate face sex de placere. Crezi ca ele sunt bune numai sa satisfaca dorintele barbatilor si atat?
Si voi sunteti si ipocriti, daca o fata nu face sex e proasta, daca o fata face sex e curva, cine sa va mai inteleaga?

| Violleta2022 a răspuns:

O curva accepta sex, o fata serioasa nu!
Iata explicatia!

| Plato a răspuns:

Unele au respect de sine altele nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unele da

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum ar putea el sa se simta mascul? daca ea se lasã foarte usor, nici macar cu seductie

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Seducția e pentru femei.Nu cred ca se simte mai "mascul" dacă începe sa fluture din gene.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu ziceam de un nivel de confort, e ca si cum ar spune "hai sa mâncãm ceva" Dar cu farfuria goala, nepregãtita dinainte. E cu subânteles:

| BadAngel3 a răspuns:

Cum a spus si Plato.
Plus, unele cauta aventuri si doar atat, altele nu.