| Alanonimdepetpu a întrebat:

O fata apreciaza mai mult un baiat care e sensibil cand vine vorba de animale? Imi plac foarte mult pisicile, ratele si iepurii si unii catei.

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Da.
Noi iubim bărbați sensibili însă să fie și puțin bărbat.

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Ba nu. Sunt multe fete carora le plac oamenii violenti, gen cocalarii, tiganii si alte natii de genul. Foarte putine sunt alea carora le plac baietii "sensibili". Oricum nu-s sigur nici la ce te referi prin sensibili.

| RAY a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Raspuns comercial

22 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi-ar placea o astfel de calitate la un baiat cat timp nu e exagerata si n-o da in gesturi de fetita laughing Adica sa faca ca toate alea cand vede un catelus

| ℓαυяα a răspuns:

Depinde de fata. Mie imi plac foarte mult animalele deci mi ar plăcea un băiat căruia ii plac.

| RAY a răspuns:

Jalnice raspunsuri, patetice, intrebare de tot rasul, nu am cuvinte ce sa mai spun

| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca fata este si ea iubitoare de animalute.

| Andreeush a răspuns:

Normal.
Persoanele care iubesc animalele sunt bune la suflet.

| RAY a răspuns (pentru Andreeush):

Si hitler avea un suflet de inger

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ele vor un care sa aiba 75% caracter si tarie dar si 25% sensibilitate intr-o anumita limita.

| Eireann a răspuns:

In general da, dar nu e oigatoriu. Eu nu as vrea un baiat care nu imi accepta animalele.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Desigur. Esti o persoana buna daca iubesti animalele.

| RAY a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Desigur si hitler era o persoana buna era si vegetarian

| DanyDav a răspuns:

Depinde de fata, nu-i obligatoriu sa fie si sensibila daca este fata!

| WgStefan a răspuns:

Nu, fetelor nu le plac baietii sensibili. Intotdeauna o fata se va indragosti de unul care pare dur si feroce si ii place sa se impuna. Spun pare pentru ca in realitate daca este implicat intr-un conflict, sigur da inapoi cand vede ca nu are pe cineva in spate, sunt niste oameni jegoși gen tigani, cocalari. Dar asta le place fetelor, vor sa vada ca ai caracter si ca iesi mereu in evidenta, sa vorbeste tare oriunde te ai afla pentru a atrage atentia. Majoritatea femeilor sunt fiinte irationale, nu judeca.

| Izabella312 a răspuns:

Apreciez cel mai mult la un baiat sensibilitatea. Daca mai iubeste si animalele... sper sa gasesc si eu asa ceva.

| RAY a răspuns (pentru Izabella312):

Sau sa aiba si menstruatie sa va plangeti impreuna

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru RAY):

In viziunea ta cred ca barbatul trebuie sa fie un insensibil.
Nu e nimic, fiecare cu parerea lui. Iar daca nu iti place intrebarea, nici raspunsurile, ce mai cauti aici? Cand nu-ti place, eviti.

| RAY a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Ce argument ai putut da, tu ai afirmat ceva acum 22 ore | Tina188 a răspuns:
Desigur. Esti o persoana buna daca iubesti animalele.
eu ti am raspuns cu ceva, ce legatura are una cu alta, hitler era sensibil te pomenesti, in opinia mea un barbat trebuie sa fie barbat iar o femeie sa fie femeie

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Deci să înțeleg că ție nu-ți plac animalele, că ai vrea să le tai gâtul când le prinzi. Rău ai ajuns.

| RAY a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Daca ai vedea un gandac in mancarea ta, ce ai face?

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Bine, asta-i altceva. Mi-e scârbă de gândaci. Dar totuși îmi plac pisicile

| RAY a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Si mie, le ador