| TnT123 a întrebat:

O fata care ma place si bineinteles o plac si eu mi-a zis ca sunt peste tot si nicaieri, ce ar vrea sa insemne? Si dupa ceva timp mi-a trimis un mesaj cu "esti peste tot si nicaieri dar niciodata aici" deci?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil ești absent în preajma ei, nu-i acorzi suficientă atenție sau nu câtă ar vrea ea

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca esti zapacit! Ca fugi peste tot si ca nu esti acolo unde ar trebui sa fii... cumva un om, pe care nu se poate conta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-ti dea de inteles ca desi esti foarte des, sau aproape in permanenta langa/sau in apropierea ei, cu toate aceste nu esti impreuna cu ea, nu faci parte din anturajul ei. Efectiv, ea ti-a transmis ca te vrea, numai ca tu nu ai inteles si umbli... brambura. big grin

| Sofer a răspuns:

Ca nu esti aici cu ea.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Probabil ești des în prezența ei, dar nu aduci nimic bun, nu o asculți sau nu știu, ești acolo, dar doar fizic, în teorie, că în practică nu îi ești aproape. Întreab-o, ea știe cel mai bine. Contează contextul.

| Goete a răspuns:

Peste tot si nicaieri - se gandeste mereu la tine si tu nimic