| mentholinks a întrebat:

O fata cu care sa discut online despre sex este disponibila?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suna la "linia fierbinte 18+" si poti discuta orice cu fetele de acolo!
Atentie, convorbirea se taxeaza la minut! happy

| Mosotti a răspuns:

De ce neaparat cu o fata? Ca oricum fetele cam fug de discutiile astea ca si cum le-ai spanzura, nu toate dar multe, considera ca te dai la ele si de aia fug.
Deci cu ele n-ai sanse.
Si oricum despre, poti discuta si cu un baiat, ca si ala stie destule, dar macar ala discuta, nu fuge.

| Crackman a răspuns:

Mda

| mentholinks explică (pentru Crackman):

Nu stii sa legi doua cuvinte? Ce inseamna mda?

| Crackman a răspuns (pentru mentholinks):

Bai maimuta ce esti.
De unde sa stiu eu cu ce prostituata vorbesti tu sau verisoara de gradul 2.
Poate tipa este perversa si nu vrea decat sex. Este posibil orice

| FredericChopin a răspuns:

Prostii INFANTELITATI se numesc așa de CURIOZITATE mai mult ce ai vi vrut să o întrebi? Ce poziții prefera sau? Ce? Tine minte Băiețaș SEXUL NU SE DISCUTA nu poți să spui că "ai discutat despre SEX la telefon " de ex și se face a apropo MDA era o MELODIE ROCK care care fix așa se numea da dar era... Era veche prin 1996 după revoluție atunci apăruse

| mentholinks explică (pentru FredericChopin):

Tu fa ce stii si ce poti. Lasa pe aia priceputi.

| Mosotti a răspuns (pentru FredericChopin):

Sexul se si discuta, cum nu? Se discuta ce si cum. Si ce pozitii se prefera dar si altele, cum te masturbezi, la ce te gandesti cand o faci, etc, sunt destule de discutat.
La ce te gandesti cand o faci cu unu sau una (daca ala cu care discuti e tot baiat).
Daca te uiti la pornache, si ce faci atunci.
Si mai multe.

Se poate discuta chiar daca nu are si nu ai de gand sa faci cu ala/aia sex, eu un subiect de discutie doar la o adica.

| dragosnaste a răspuns:

Da da-mi mie mesaj te rog