| Marcelmarcelhh a întrebat:

O fata mi-a facut sex oral si cand atingea capul mai mult ma durea(sunt virgin) din ce cauza?

10 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Descrierea e mai sumara, daca te durea cand atingea cu limba atunci e o iritatie care daca persista trebuie sa consulti un medic.
Daca te durea in general e posibil sa fie de la decalotarea brusca, gen ata aia se tine tare si cand fata o brusca te durea.

In orice caz, daca e de la iritatie, asteapta vreo saptamana si mergi la un urolog. Daca e de la decalotare se va diminua in timp dupa cateva acte.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate erai iritat ...de la masturbare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca fata era si ea incepatoare si din acest motiv nu avea experienta si bineintels ca nu se pricepea si de asemenea aproape sigur glandul penisului tau deocamdata este inca foarte sensibil. big grin

| dd17 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

De acord cu tine?

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu te-ai masturbat înainte ca să îți mai obișnuiești glandul cu atingerea, e de înțeles.
Și mai e posibilă o variantă: fata habar n-are să facă un BJ ca lumea și a băgat dinții la înaintare.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca fata nu avea experienta.

| Donsavas a răspuns:

Nu mai esti virgin

| ywar a răspuns:

Depinde ce varsta ai. Daca esti inca tinerel si fraged asa va fi si capsorul organului: sensibil la atingere.
Dupa o perioada nu vei mai resimti aceasta jena.
La dus trage-ti pielea aceea si decaloteaza penisul, spala-te cu apa si sapun si cu timpul nu vei mai avea sensibiliatea aceasta.
Cand vei face si sex lucrurile se vor duce in directia in care ti-am spus mai sus.

| eugeniu2020 a răspuns:

Fiindca esti virgin si ti-a atins varful cu dintii si ti-a traumat penisul! fugi la medic

| codpenal2018 a răspuns:

Fata nu se pricepea bro laughing