| Vitalyz a întrebat:

O fata mi-a spus ca vrea sa faca sex cu mine, ea e virgina dar nu asta e problema ci faptul ca nu avem unde sa o facem.La ea acasa e mereu cineva, la fel si la mine, in natura nu prea are farmec si uite asa, unde am putea merge ca sa facem sex?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi de o camera la un hotel man nu e o avere, merita e virgina uni platesc mii de euro

| sierra1 a răspuns:

Pensiune, hotel,... (dacă nu contează că vă cere cărțile de identitate)

| corbulalbrosu a răspuns:

Baiete, habar nu ai cat de gresita este parerea ta. laughing Incearca si iti vei da seama cat de mult farmec si cata adrenalina poate exista in cazul unui sex intretinut in natura. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Faceti sex in natura. Are cel mai mare farmec. Incercati si va veti convinge.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Vezi mai, virginel, ai ales femeile pana la urma.
Foarte bine.
Lasa bacul. Ai timp sa dai cu sapa p'orma.

| Plato a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nietzsche, prietene, poate o sa vrei sa-l extermini ca pe copiii nemti, daca nu indeplineste minimul de IQ... a fost urat din partea ta.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Plato):

Ce copii nemti am exterminat?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Plato):

Daca te referi la ideologia nazista, n-a fost vina mea.
Prin "superioritatea umana" nu m-am referit niciodata la rasa, ci la psihic, la constiinta.

| RAY a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Asa e, sorata a fost nazista si a modificat totul in folosul nazismului

| DominikCampbell a răspuns:

Mă întreb câți ani ai/aveți. Oricum, vă puteți duce la o pensiune/hotel în cazul în care chiar vreți s-o faceți. Dacă nu ați dori să faceți aceste variante, v-aș propune să mergeți la un prieten foarte bun care v-ar lăsa să intrați în casă și să stați acolo (Asta în caz că vă lasă părinții voștri, și de cât de toleranți sunt incât să te lase să mergi la casa ăluia.)

| Anonim1789 a răspuns:

La un prieten bun ( il rogi sa te lase la el cu ea, daca nu sta cu parintii), la un hotel