| Ujghgg a întrebat:

O fata poate sa isi controleze orgasmul, adica daca e rusine sa nu își dea drumul?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Atunci cand factorul care provoaca excitarea zonei erogene care poate fi zona genitala sau oricare alta zona erogena de pe corpul femeii si excitatia actioneaza in continuare si dupa ce femeia incepe sa simta aparitia primelor senzatii specifice orgasmului, femeia aflata intr-o astfel de situatie nu va reusi sa se opuna si nici sa impiedice procesul de declansare a orgasmului in momentul in care nivelul surescitarii resimtite atinge punctul culminant.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde.
Ar putea să nu simtă deloc excitație / plăcere dacă e stresată, speriată etc. Dar nu neapărat pentru că pur și simplu nu vrea.

| Sofer a răspuns:

Da, poate dar poate sa-l faca sa fie subtil.

| 90210 a răspuns:

Da