| Superior a întrebat:

O fata si un baiat se iubesc dar tot ascund asta in fata unul altuia timp de un an. Baiatul ii zice la un moment dat ca o iubeste si fata asta astepta, dar il paraseste ca e distrusa psihic.
1.Este posibil un astfel de scenariu?
2. Daca DA, de ce ar reactiona fata asta? Nu asta astepta? Sa-i zica ca o iubeste? =_=

8 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

1. Nu m-aș duce la filmul ăsta că e aberant.
2. De ce e distrusă psihic? Această distrugere psihică se activează subit când el îi spune că o iubește? În restul perioadei de 1 an n-a fost distrusă psihic? Dacă da, de ce nu l-a părăsit mai devreme?
3. Cine dracu' a scris cartea asta? laughing

| Superior explică (pentru Hammurabi):

A devenit instabila psihic cand i-a zis ca o iubeste, gen un soc ca credea ca nu o sa-i zica chiar daca ea vroia asta.

| Hammurabi a răspuns (pentru Superior):

Hmm...e cam forțată puțin ideea. Pentru că acum, gândește-te, ea a știut tot timpul lucrul ăsta, doar simplul fapt că el îl rostește nu e o surpriză atât de mare încăt să-i poată declanșa ei reacții atât de dure. Nu prea pare natural.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Orice e posibil pe planeta asta. Orice

2. Ai zis singur ca e retardata mintal tipa. De ce te-ai astepta sa rectioneze in alt fel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.De ce n-ar fi?
2.Probabil din cauza unor experiente anterioare/a nesigurantei, lipsei de incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu baiatul nu ar fi trebui sã ii spunã asta deloc si intelegerea lor ar fi continuat.
Sunt ca 2 magneti dacã baiatul ii aratã fetei tot ce vrea sã audã se indepãrteazã, deoarece a primit totul ce a vrut.
Nu este distrusã psihic este doar bulversatã, nu intelege asa ceva e ca si cum ai vorbi pe Chinezã cu ea.