| Moarcas_Cosmin-Ionut_1995 a întrebat:

O femeie care este impreuna cu un barbat, iar la primul contact sexual dintre cei doi femeia este uimita de marimea mica a penisului partenerului sau. Mai tarziu ea se desparte de el DOAR din acest motiv. Ce parere aveti despre aceasta femeie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Specifica " cand faci o gluma. Vad ca nu toti se prind, cu toata "Inteligenta" lor.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de respectiva fata, nu putem sti noi cum va reactiona fiecare femeie din cele 3, 5 miliarde nu?

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul este un element important intr-o relatie, atat pentru barbat cat si pentru femeie!
Iar daca cuculetul unui barbat este atat de mic, incat nu poate satisface o femeie, il sfatuiesc sa invete tehnici ajutatoare, cu care ar putea sasatisfaca o femeie, chiar si mai putin pretentioasa.

| Freya1 a răspuns:

Pai gusturile nu se discuta. Daca la parasit inseamna ca pe langa ca o are mica nici nu stie ce sa faca cu ea deci automat actul sexual care sincer conteaza intr-o relatie nu 100% dar conteaza destul e praf si nesatisfacator si atunci de ce sa stea sa il insele sau sa se chinuie nesimtinduse bine

| Emilian65 a răspuns:

Ca vrea ceva mai mare, decat i s-a oferit.

| SG1995 a răspuns:

Pai desi o relatie nu se limiteaza la sex, sexul e important, daca nu ai gasit macar alt mod de-a o satisface, sau sa discutati despre eventuale solutii nu e ceva neasteptat gestul, mai ales daca tipa nu era asa implicata emotional. Nu stiu ce sa zic, marima nu o poti modifica, dar totusi incearca sa faci in asa fel incat femeia sa vrea sa si-o traga cu tine, foloseste-ti imaginatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi foarte uimit. Mai ales ca 99.9% din fetele/femeile de aici de pe site spun ca DOAR sufletul conteaza si frumusetea fizica e trecatoare. Sau ca sexul nu e foarte important intr/o relatie. Si alte dume pentru fraieri de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia aia stie ce vrea. Daca partenerul ei nu o satisface, va trece la altul, bineinteles.N-ai de ce s-o condamni.Macar n-a fost ipocrita sa ramana cu tine si sa minta ca se simte bine, desi adevarul e cu totul altul.

| Xelon a răspuns:

Eu de curand am patit asta.
Ce parere sa am?
Sa iti fie rusine Flasneata crying

| Violleta2022 a răspuns (pentru Xelon):

Din pacate, mama natura a fost mai putin darnica cu tine, facandu-te cu un penis mic, dar poate ca ai inteligenta mai mare si atunci... foloseste-ti imaginatia ca sa poti sa satisfaci o femeie (degetele, limba, jucariile sexuale, toate iti pot fii de ajutor, daca inveti cum sa le folosesti), facand o femeie sa vibreze in mainile tale.

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Apreciez ca a incercat sa ma ajute laughing

| Moarcas_Cosmin-Ionut_1995 explică (pentru Violleta2022):

Omule am zis ca eu o am mica? Am dat un exemplu si atat. Daca eu am pus intrebarea nu inseamna ca despre mine e vorba!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Moarcas_Cosmin-Ionut_1995):

In 99.99% din cazuri, este vorba de taman cel care pune intrebarea, de aici si raspunsul direct, altfel ce sens avea sa intrebi, sau sa inventezi scenarii fara sens?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xelon):

Specifica " cand faci o gluma. Vad ca nu toti se prind, cu toata "Inteligenta" lor.

Răspuns utilizator avertizat