| CrinaRA a întrebat:

O femeie/fata care se saruta cu un barbat casatorit, poate fi considerata o femeie usoara? Este un pacat a te saruta cu un barbat casatorit? Se considera ca el isi inseala sotia cand se saruta cu o alta?

Răspuns Câştigător

Buna! Nu, nu poate fi considerată neaparat o persoana ușuratică doar ca este o persoana care nu se gândește deloc la cum ar fi dacă ea era in aceeași situație.

Iar despre el se Poate considera ca își Înșeală soția fiindcă este un act fizic fata de o alta persoana cu care acesta deja întreține anumite gesturi implicându i intr-o așa zisa relație ascunsa.

1 răspuns:
| eu12345678 a răspuns:

Bună. Deocamdată te afli undeva la limită, în sensul că dacă tu doar te-ai sărutat cu acel bărbat și nu ai făcut și sex.
Te poți considera curvă cu acte în regul din prima clipă în care îi vei înghiți sperma happy