| Adrian_Oprea_1972 a întrebat:

O femeie invitata este bine sa se căsătorească cu un băiat tânăr?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reformulează, intrebarea ta nu are logică.

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Daca o fata moarta reînviata poate sa se mărite cu un tânăr?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai vrut sa zici o femeie in varstă? adica batrînă nu invitată, invitată unde, la dans? La masă?

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar este problema baiatului, daca vrea sa se insoare cu o baba sau cu o tinerica.
Ideea este ca el trebuei sa fie major, ca sa poate lua o asemenea decizie.

| sierra1 a răspuns:

Ce-i aia "femeie invitata" și ce-i aia "băiat tânăr"?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Werrich a răspuns:

O femeie în vârstă?

Răspuns utilizator avertizat
| Bunasearaxxz a răspuns:

De unde pot să comand o păpușă gonflabila? Site-uri sau ceva.