| iuliana9258 a întrebat:

O intrebare adresata baietilor:Baieti ce parere aveti cand vedeti o fata care poarta tocuri?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Es una guarilla dar la unele le plac ca sa aiba mai multa inaltime.

| Азбука a răspuns:

Tu ce parere ai despre intrebarea ta?

| Dash a răspuns:

E ori eleganta, ori pitipoanca.

| SteauaNordului a răspuns:

Buna! Eu sunt fana tocurilor ( n-am nimic sport in garderoba) si te felicit pentru intrebare. MUlte colege ma intreaba cum rezist si 12 ore pe tocuri fara sa ma plang de picioare. Vreau sa aud si parerea " masculilor".
In general tocul te face mai elegant daca stii si cum sa te imbraci. @Dash Pitipoancele sunt acelea care umbla cu pantofi de seara (ziua) si cu tinute ( tricouri cu modele exagerate mai ales) total nepotrivite la pantoful care il poarta

| Edd_4925 a răspuns:

Depinde de fata. de exemplu eu personal nu ma simt atras de o tipa care are picioarele cat trunchiul unui copac, de una care isi da cu stangul in dreptul cand e pe tocuri sau de una care combina intr-un mod nefericit hainele cu pantofii. mi se pare ca nu oricarei fete i se potrivesc, dar daca arata bine si nu le asociaza cu ceva "ieftin", imi provoaca erectie happy

| MenCool a răspuns:

Mie mi se pare o fata mai rebela dar totusi mai eleganta, cel putin asta e parerea mea

| ShaWorMaAgresiva a răspuns:

Pai,uneori buna, difera de baiat.Dar daca va apuca cum sa zic...fitele si umblati cu nasu pe sus...nu prea.