| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare: Am o prietena care plânge din orice, absolut din orice, din mărunțișuri. Ii place mult de mine dar mi-e frică de ea, e rau sa trăiești toata viata cu o fata de asta? Care sa plângă din orice?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E depresiva. Nu e greu sa traiesti langa o asemenea persoana, dar trebuie tu sa fi cu nervii tari. Sa o consolezi, sa fi langa ea cand are nevoie.

Si vezi ce intelegi prin "ii place de mine". Poate ii place de tine cat sa aiba pe umarul cui plange sau cui sa isi spuna problemele.
Sunt patit cu astfel de femei. Am crezut ca ma place si cand colo ea ma placea doar ca ii ascultam ce are pe suflet. Am ajutat-o sa depaseasca momentul apoi si-a gasit pe altul si am ramas cu ochii in soare.
De asta zic sa fi un pic atent.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Fata respectiva are o problema psihica si trebuie sa se adreseze unui medic, pentru ca nu-i normal sa plangi din orice.