| anonim_4396 a întrebat:

O întrebare de curiozitate. Cate fete singure avem pe aici? Sincer, va rog frumos fără mistouri happy

36 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Eu.

| mentholinks a răspuns:

As spune ca 30 la suta di fetele active pe site.

| HazelEyes77 a răspuns:

N avem de unde sa stim numarul fetelor singure de pe TPU ...trebuie facut un sondaj pe tema asta.

| Elena9328 a răspuns:

Cu mine, fără număr rolling on the floor. Habar nu am. Ia le la întrebări.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nici primul sarut nu l-am avut...

| TheLifeIsGood a răspuns:

De ce vrei sa stii? Nu e de parca ne-am si cumpla toate cu tine laughing

| DonGiani a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

E o curiozitate. Și dacă se combina cineva... Perfect, tot înainte. Ai vreo problema? Nu te înțeleg. Ai vreo frustrare? Spune-mi te rog și poate am sa te pot ajuta.

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru DonGiani):

Nu, nu am nicio problema sau frustrare laughing Ai cam exagerat...hee hee E foarte bine ca vrei sa afli ceva nou, sa zic asa. Nu e cazul sa ma ajuti, stai linistit. Nu stiu de ce mi-ai luat in nume de rau raspunsul happy dar asta e.

| DonGiani a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

Pai uită-te la răspunsul dat de tine, nu te supăra. Dar ai spus ca nu e ca și cum toate v-ați combina cu mine. E aiurea... Nu ma pot combina cu toate. Ce eu sunt Suleyman?laughing)))

| DonGiani a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

Din răspunsul tău reiese că și tu ești singura, poate de aici frustrarea ta de îmi dai un răspuns atât de aiurea și jignitor. Ar trebui sa te controlezi pe viitor. Sa nu mai judeci așa oameni.

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru DonGiani):

Nu fii asa sigur ca sunt singura. Si in plus, chiar nu inteleg de ce te-ai suparat laughing N-am spus nimic rau, cred ca nu ai cu cine te certa laughing Keep calm happy

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru DonGiani):

Exact laughing

| DonGiani a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

Uită-te la răspunsul tău dat aiurea. Eu nu ma cert niciodată, sunt un om moral nu un huligan. O seară frumoasă îți doresc.

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru DonGiani):

Multumesc mult! O zi frumoasa! laughing

| DonGiani a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

Vezi sa nu te îndrăgostești de mine laughing))

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru DonGiani):

Poti sta linistit in legatura cu asta laughing

| DonGiani a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

Treaba ta, eu sunt pentru tine și știi asta laughing)))

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru DonGiani):

Dragut din partea ta sa zici asta laughing Dar asa, de curiozitate, cati ani ai? laughing

| DonGiani a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

Spune-mi tu prima laughing)))

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru DonGiani):

Nu mersi laughing

| DonGiani a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

Poți sa îmi spui vârsta ta, chiar dacă ești bătrână tot am sa vorbesc cu tine, promit laughing))))

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru DonGiani):

Pai daca promiti... tot nu-ti spun laughing

| DonGiani a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

Bine Doamnă, îmi cer scuze pentru purtarea mea neadecvata cu bătrânii laughing))) Vedeți ca aveți mesaj în privat dar de la o vârstă cred ca toți uitam chestii laughing))))

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru DonGiani):

Ti-am raspuns... Si putin respect, tinere laughing

| DonGiani a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

Nu am primit nimic mamaie dar știi ca tot tu ramai bunicuta mea preferata, chiar și cu ochelarii tai cei groși ca fundul de borcan tot te voi iubi mamaie laughing)))))))))

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru DonGiani):

Să îți declari iubirea pe TPU e puțin ciudat laughing Chiar și pentru o mamaie laughing

| DonGiani a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

Bine, te urăsc laughing))

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru DonGiani):

Nici asta laughing Nu cred că vrei să superi o bătrânică laughing

| Cris988 a răspuns:

Eu mă număr printre ele.

| DonGiani a răspuns (pentru Cris988):

Dacă nu te superi. Câți ani ai și de ce ești singura?

| Cris988 a răspuns (pentru DonGiani):

| DonGiani a răspuns (pentru Cris988):

Mulți înainte happy

| Cris988 a răspuns (pentru DonGiani):

Mulțumesc ☺