| Tud0rr a întrebat:

O întrebare(două) pentru fete/femei. Cum va simțiți când sărutați un bărbat cu barbă mare? Vă dați seama ce a mâncat înainte?

Răspuns Câştigător
| Girlinred a răspuns:

Personal, bărbații cu barba îmi plac foarte mult... cu ultimul meu iubit chiar aveam discuții pe tema asta pentru ca el voia mereu sa-și scurteze barba iar eu nu eram in asentimentul lui. In ceea ce privește mirosul și rezidurile rămase in barba, cred ca totul tine de igiena. Fostul meu iubit avea mereu in mașina sau in geanta o Sticluța cu o loțiune ușor mentolata pentru barba pe care o folosea de câteva ori pe zi. Pe lângă faptul ca barba avea un miros fresh aceasta conferea și strălucire și hidratare.

| Tud0rr explică (pentru Girlinred):

Și. în timpul săruturilor mai pasionale nu ajungeau firele de păr și pe la tine prin gură?

| Girlinred a răspuns (pentru Tud0rr):

Sincer nu-mi aduc aminte sa fi fost deranjata de acest aspect!

5 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

La început poate fi ciudat, apoi te obisnuiesti, uiți ca are barbă. În ultimii ani se poarta bărbile. De regula te saruti cu un bărbat îngrijit deci nu se pune problema de miros

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu a fost un sarut propriu-zis mai degraba unul amical pe obraz dar chiar si asa nu mi-a placut, barbatii cu barba mare nefiind genul meu. Nu zic ca nu sunt si femei care li se pare atragator un barbat cu barba. Depinde de gustul fiecareia. Totusi nu ti dai seama ce a mancat inainte atata timp cat e un tip manierat la masa, are grija de aspectul lui fizic si pastreaza o igiena riguroasa. E putin cam exagerata remarca asta.

| Tud0rr explică (pentru HazelEyes77):

Mulțumesc pentru răspuns și... este o întrebare, nu o remarcă;-)