| Bursucu98 a întrebat:

O întrebare, fetelor... Dacă partenerul vostru v-ar spune că de acum încolo vrea să faceți sex doar la hotel, nicăieri altundeva. Doar la hotel. Cum vi s-ar părea decizia lui?

5 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Depinde cati ani are. Daca sunt minori amandoi...e mai putin stres, ca nu mai exista risc sa ii prinda mami si tati.
Daca insa e major, eventual are casa lui, fata la fel...chiar nu vad de ce. Inseamna ca are ceva de ascuns.

| christall a răspuns:

M-as gandi sa ii e frica de cineva, poate de parinti? Nu e confortabil pentru cineva s-o faca cand parintii sunt in camera alaturata, ñu?

| MidnightR a răspuns:

Normala.Doar n-ai vrea sa va prinda nevasta-sa acasa?

| ShamelessQboy a răspuns:

Are ea motivele ei, depinde de situație, dacă ați locui singuri nu cred ca ar mai cere asta!

| valentinatvd a răspuns:

Depinde, daca unul dintre voi sta singur, atunci este ciudat, in schimb, daca aveti colegi de camera sau stati cu parintii, e o decizie buna, nu ati fi stresati ca intra cineva peste voi.