| Roobbyy a întrebat:

O intrebare mai ciudata pentru baieti. Voi cu ce si cum va epilati in spate la fund si.pe picioare

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fără supărare dar sunteți fetite? Te razi la testicule, dar în fund, pe spate, picioare, mâini pe bune, suntem masculi naibii, de asta fetele aleg vagabonzi ca naibii pun accent pe masculinitate nu pe feminine

| Violleta2022 a răspuns:

In principiu, un barbat nu se epileaza pe picioare sau fund, fiindca se efemineaza si nu mai atrage femeile.
La majoritatea dintre noi nu ne plac barbatii cu aspect de fetite, vrem sa vedem masculinitate, nu cocote masculine.

| Fatamuntilor a răspuns:

E bine sa o intrebi pe partenera ta daca isi doreste sa te epilezi! Daca spune DA probabil iti va recomanda ea ceva si o face pentru tine in zonele dorite!
Daca nu... asta e!

| Apokales a răspuns:

Asteptam pana la vreo 60 de ani si cade el singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ceara e indicat, creste mai rar și mai subțire. Se fac la saloane astfel de epilari. poți încerca și cu crema demolatoare cum spunea un user da creste repede și are un miros horror + e toxic. Si cu pasta de zahar e la fel de ok ca și cu ceara.

| MariaMaia879 a răspuns:

Barbatii nu se epileaza! eventual il poti rade cu masina de tuns daca tu consideri ca e prea mare.

| MihaiOvidiu757443 a răspuns:

Casa curata, asteapta musafiri.