| Abstract a întrebat:

O intrebare mai nu stiu poate va va face sa radeti. Baietii ce simtiti cand o [ipaiti pe o fata pe san?:S

Răspuns Câştigător
| cossmy a răspuns:

Eu pentru prima oara am pipait-o pe prietena cand eram beatlaughing, nu simteam nimic, cred ca oricum am facut-o din greseala. Adica i-am pus mana pe san pentru ca imi urmam instinctele (sub influenta bauturiilaughing ), i-am desfacut si sutienul, am lasat-o deshamata rolling on the floor Dar apoi cand eram treaz ce sa simtthinking nu e mare chestiune,thinking era ca si cum imi puneam mana mie pe sanilaughing (ea avand sanii mai mici). Intradevar daca prietena are sanii mai mari simti o excitatie, dar nu cum zice elena rolling on the floor cu picaturi etc, averse de noroi cu zama de zacusca. De la a pune pana pe un san si a avea o usoara excitatie pana la ejaculare e cale lunga, poate pentru altii e mai putin da pentru mine e multlaughing)
Mi-a placut intrebarea, esti taresmug

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

In primul rand, trebuie, sa aiba mult curaj, ca sa faca acest gest, iar fata in cauza sa accepte asa ceva, iar daca, totusi, se intampla, El are o erectie si chiar cateva picaturi in varf... sâc!

| AnonimA a răspuns:

Buna pai ii excita ce sa simta altcevakiss
posy

| wildthing a răspuns:

Depinde de fata...si de san. happy

| cossmy a răspuns:

Ce d'zeu poti sa simti, avand in vedere ca e un san. E placut.happy Tu ce simti(ai simti) daca ai pipai un baiat pe "mandravela"? Sunt cam echivalenti(cel putin pentru mine) sanii si "pasarica".

| Ana a răspuns:

Un san happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simt un san, tu simti un cur?laughing