| unaboona a întrebat:

O intrebare pentru baieti:ce parere aveti despre fetele micutze si slabutze? v-ati combina cu ele sau le ocolitzi?

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Cred ca unui baiat ii place fetele mai cu forme. find slaba nici nu are pe ce pune mana. ce il poate atrage la ea? pielea si osul? sau sa vada o scandura ar fi mai bine doar e tot una.happy poti si tu sa pui mana pe os dar mai bine pe ceva...

Răspuns utilizator avertizat
| wannabe a răspuns:

Atat timp cat fata e desteapta, simpatica si arata bine.TOTUL E OK.

| valy1233 a răspuns:

Prefer una buna, nu slabawinking

| Flinston a răspuns:

Pai, daca sunt urate. nu, daca sunt frumoase normal ca mas combina

| TheLastHuman a răspuns:

Nu asta conteaza... important este cum e ea ca persoana si atat., restul vine de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata dar totusi baietii in general prefera fetele inalte si cu formebig grin dar fiecare are preferintele lui sunt si baietimmici caree le plac pe cele mici stai linistita ai sanse plus ca mai sunt tocuri etc etc dar conteaza si caracterul unei fetewinking

| Paraziti a răspuns:

Sincer sa fiu eu asa sta cu o fata micuta daca ar fi frumoasahappyDara depinde si ce comportament arebig grin