| bluesky a întrebat:

O intrebare pentru baieti, dar si fetele pot raspundehappy! Atunci cand ziceti ca o fata e "buna" si flirtati cu ea, este pentru ca o placeti sau doar asa... iar daca acea fata va place si ar vrea sa fiti impreuna, ce parere aveti despre o fata care cedeaza imediat? Ce este in gandul vostru? Este adevarat ca vreti de la o fata doar sex?(Cu exceptie casatoria ca atunci se pun si sentimente banuiesc). Daca da, de la ce varsta incepti sa vreti asta de la o fata si de ce? Nu va ganditi ca poate fata va iubeste iar voi doar va bateti joc de ea...adica baietii de fete! Intreb asta din curiozitatea de a sti ce gandesc baietii! Chiar am nevoie sa inteleg ce e in gandul unui baiat, nu barbat(adica pe la 18 ani). Va multumesc! >Ibig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de fata daca este "buna" si o plac cate de putin si ea ma iubeste nu vreau sex de la ea.Sunt multumit sa o tin in brate...happy!

5 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Mai dat jos cu afirmatia ta: mai bine nici nu trebuie sa stii ce in gandul unui baiat de 18 ani happy, acolo nimic nu e clar, totul e rece, nehotarat, si tinar hormonal, iubeste sa aiba cite mai multe fete in patul sau, si sa-si capete experienta de care are nevoie in viata. Pe cand chestia cu fata buna, aici mult depinde si de caracterul baiatului, daca vrea ceva serios, si daca fata cedeaza repede atunci e ok, dar daca vrea sa se distreze aici depinde si de ce doreste fata.winking

| r8driver a răspuns:

Bravo @luchass...

| ionutzking a răspuns:

Mi s-a intamplat sa zic de o fata ca e buna...si ma refeream la corp. Iar acu acea fata e sotia mea... si normal ca o iubesc...si baieti daca zic ca e buna o fata...se poate sa o si iubeasca... poate vrea sa aiba bunaciunea doar pentru el laughing

| night_crawler a răspuns:

Nu stiu cum se face ca pana acum nu am intalnit fete care sa cedeze usor...ine ca nici nu sunt genul de persona sa filtreze cu oricine de pe stradahee hee ...doar daca sunt indragostit cu adevarat de acea fata si ea de mine ...atunci am putea vorbi de sex...

si am mai spus...nu suntem toti la felwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi cam de la 10 ani le culeg pentru sex. Vreo problemă? Și așa spune lumea că bărbații nu prea iubesc, măcar să fiu eu ăla care spune adevărul. Suntem zilnic în călduri, înțelegeți-ne și voi.