| andr33Andr3 a întrebat:

O intrebare pentru baieti:Va plac fete medii cu sani potriviti si fund bombat? Va-ti combina cu ele sau le a-ti ignora?

Răspuns Câştigător
| sT1L a răspuns:

Eu sunt baiat si iti voi spune parerea mea. O fata poate sa arate super bine cu sani si fund bombat majoritatea baietilor le plac acest lucru, dar uite ca eu unu` nu ma omor. Am o prietena si nu pot sa zic ca arata super bine dar ceea ce conteaza este iubirea si intelegerea dintre noi. Poti sa ai silicoane peste tot dar daca nu te intelegi bine cu parteneru` respectiv degeaba.

11 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Da...ne plac! Ne-am combina!

| WooLove a răspuns:

Intrebare fara raspuns Negativ! Sunt curios daca este cineva Contra =D

| Psihoyounger a răspuns:

Dacă au o gramatică asemănătoare cu a ta, mă îndoiesc! laughing

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ce intrebare, cum sa nu le place dar acum depinde si cum arata la fata, cum se comporta

| UPT a răspuns:

Depinde cum arata si la fata. Gusturile sunt impartite.
Ai si o poza? big grin

| AndreeaEma a răspuns:

(Imi pare rau ca acest raspuns nu vine din partea unui baiat, dar vroiam "sa-mi dau si eu cu parerea") Sa presupun ca tu esti fata pe care ai descris-o mai sus, nu? Oricum nu conteaza, o fata nu ar trebui ignorata pentru aspectul ei fizic, ci poate doar pentru comportamentul ei.Atunci cand un baiat se implica intr-o relatie nu se uita doar la fund si sani, mai sunt si altele pe langa( si aici nu ma refer neaparat la aspectul fizic). Deci, sa fii sanatoasa si succes la baieti!
P.S: Doar parerea mea!winking

| ch9ps a răspuns:

Baietzii... fata nu prea conteaza... cand F**i te mai uiti la fata?

| alexandru_6274 a răspuns:

Da chiar mult. daca vrei sa mai vb uite adresaea de mess a_eu61!
Te pup!

| Azazel_2358 a răspuns:

Deci drepte cu curu marelaughingDepinde chipul si comportamentul...

| samananca a răspuns:

Daca accepta partida de sex de ce sa nu-mi placa? xd

| rares_8637 a răspuns:

Daaaaaaaa (daca au fund bombat ) big grin