| Alecsa1190 a întrebat:

O întrebare pentru băieți: Vin se pare cur*ă o fată care se îmbracă în haine de firma? Menționez că hainele sunt serioase nu scurte și nu cu decolteu.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta daca hainele sunt de firma ori nu, nu in asta consta imaginea unei femei, care sa o prezinte ca o femeie nu are importnata daca hainele au decolteu, ca decolteu nu inseamna curva, asta fiind doar in mentalitatea unor oameni inapoiati.
Oare mama ta nu poarta decolteu? Si tu crezi ca este curva?
Deci, nu haina face pe om, ci comportamentul lui.

| anamariarot a răspuns:

Ciudata intrebare... Si daca ai niste pantofi louboutin pe care nu e expusa firma ca la chanel sa ii recunoasca, crezi ca are de unde sa stie de la ce firma sunt si cat au costat piesele tale vestimentare? Unii poate sunt deranjati de brandurile altor persoane si le considera infatuate, dar pana la o fata de moravuri usoare e cale lunga laughing. Sa ai o atitudine ok si n-o sa aiba probleme cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca nu. N-are nici o logica!

| AlexCristi97 a răspuns:

Daca isi cumpara hainele de firma din banii unui sugar-daddy sau castigati prin chestii sexuale, atunci da. In orice alta situatie, evident ca nu.

| GL757W a răspuns:

CÚRVĂ, curve, s. f. 1. (Pop.) Femeie care duce o viață desfrânată. ♦ Prostituată. 2. Fig. Om ipocrit, josnic; cutră.

| Caranfil a răspuns:

Normal ca nu

| MattyAjuta a răspuns:

Hainele de firma sunt marfa. Asa poate sa stie baiatul ca fata are bani si poate sa o foloseasca pentru banii ei.