| celmaitarenume a întrebat:

O intrebare pentru cei care poarta ochelari de vedere. Cand faceti sex tineti ochelarii sau ii dati jos?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul actului sexual de regula ochelarii se scot fiindca nu sunt de niciun folos. Fiindca (vorba aia) si orbii fac sex nu-i asa? cu toate ca nu vad ceea ce fac. Sanatate!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Îi las dacă are vreun fetiș cu ochelariste.

| Goete a răspuns:

Ce te face sa crezi ca toti ochelaristii fac la fel?

| Willis a răspuns:

Se dau jos, permanent când este vorba de așa ceva. Doar vezi persoana de lângă tine destul de bine... Important este să îi simți căldura corpului, și să trăiești momentul...

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Ii dau jos. In acel timp trebuie sa simți nu sa vezi. laughing