| hgfdhgfgh a întrebat:

O intrebare pentru fete " Ce va atrage cel mai mult la un baiat si ce calitati ar trebui sa aiba? ) pentru cele care vor sa imi raspunda aci pe site sau daca nu la id-ul de messenger aalleexxxalexxx. Astept raspuns happy

15 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Mamăăăăăă, ce id lung ai.
Pai, sa nu fie luat de fraier, sa-mi placa aspectul lui, sa-mi placa cum gandeste, sa-i placa si lui de mine laughing si. cred ca restul vine de la sine.

| Cryssy a răspuns:

Pai...nu conteaza foarte mult frumusetea pentru mine..trebuie sa ma iubeasca, sa ma inteleaga, sa fie alaturi de mine atuncii cand am nevoie de el...si sa fie sincer si sa imi spuna direct orice.

| Cryssy a răspuns:

Si mai conteaza ceva.rescpectul...

| cioko19 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ma respecte. Sa fie sincer, amabil, descurcaret, tandru, romantic, dulce, cat de cat frumusel, inteligent, ingrijit, sa aiba simtul umorului.
Stiu. vreau prea multe :p. love struck

| Artemiss a răspuns:

Sa ma respecte, sa ma faca sa ma simt iubita si apreciata, sa fie sincer, sa aiba pofta de viata si sa imi ridice moralul, sa fie descurcaret, sociabil, istet, modest...etc...ca as scrie un an...fizicul si banii nu prea conteaza...sa ma faca pe mine sa ma simt bine atat...

| Betty18 a răspuns:

Privirea sa:X:X:Xsa fie comunicativ cu simtul umorului si tandru

| daii a răspuns:

Pai sa fie sincer, sensibil, sa aiba simtul umorului, sa ma inteleaga, romantic sa fie putin dragutthinking si cel mai mult ma atrag ochii si mainile la un baiatlove struckbig grin

by daiiwinking

| shishilik a răspuns:

Sa ma inteleaga. Gasesc greu un baiat compatibil:-

| danutza a răspuns:

Of mai alexxxxxalexxxx... pai sa fie el...frumos,destept,bogat,harnic(sa spele vasele, sa faca mancare, sa munceasca non stop etc)
Acum ti-am descris o copie inexistenta din punctul meu de vedere happy

| mioara a răspuns:

Sa te iubeasca sincer, sa nu se mai uite dupa altele.

| muffin94 a răspuns:

Sa fie frumos, ingrijit, sincer, destept, sa ma iubeasca asa cum sunt, sa-mi accepte defectele, sa ma inveseleasca cand sunt trista etc.happy

| alexuzha a răspuns:

Sa fie frumos sa aiba o masina de aia benguasa...sa aiba bani(cand yesim la suc sa nu imi spuna mie sa platesc) sa tina la mine si sa ma plimba pe peste tot prin tara si nu numai...

| dada18x a răspuns:

1.inteligent
2.afectos si sincer
3.frumos(daca nu cel mai frumos din gasca, printre primii laughing ) 4.comunicativ
5.amuzant
6.nebunatic smug
7.sa aiba simt vestimentar
8.sa fie brunet cu ochi albastrii daca se poate...laughing
9.hm... imi doresc un nissan GT-R... sper sa aiba fonduri destule
10. sa aiba capacitatea de a se uita ( de mentionat! doar a se uita) dupa femei mai bune decat mine...

si... daca m`ar face sa ma simt iubita, ar putea fi baiatul lui irinel columbeanu sau baiatul lui X de la salubritate. Cand ceva te "loveste" la corason...nu iti mai pasa de nimic altceva. Ca sa te inveselesc.happy... toti avem perechea noastra pe acest pamant.happy :* pupic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sinceritatea face totul, apoi comunicarea, veselia, seriozitatea, etc.
Pa, pa.

| marga09 a răspuns:

In primul rand sa aiba simtul umorului, sa arate bine sau macar sa se ingrijeasca, sa fie sincer si intelegator!