| Metaloco a întrebat:

O intrebare pentru fete: ce va place la un baiat adica ce va atrage la el si ce va displace la el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy mie cel mai mult la un baiat mi place ca acesta sa fie inteligent, glumet si de gasca iar pe partea de frumusete : ochi sai aibe frumosi, parul mai lungut (sa nu fie tuns scurtlaughing ) ii urasc laughing. iar ceea ce imi displace la un baiat este sa fie nesimtit si sa faca glume proaste.winking
acum astea au fost peronalele mele placeri tu poti fi altfel (nu toate fetele sunt la fel:X )
te pupic si succes in deslusirea propriilor placeri:*

| Metaloco explică (pentru anonim_4396):

Eu am avut parul pan la umeri dar m-am tus scurt si acum il am d vreo 5 cm k ios mai roker si mno si in leg cu fetele stiu ca nu-s la fel k o fata nu o mai vb cu mine vreo saptamana k m-am tuns in timp ce altele mai ca sareau p minerolling on the floor

3 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Mie una nu imi plac acei "foarte frumosi". aleg de exemplu pe cineva care sa aiba simtul umorului,care sa ma faca sa ma simt bine,dar sa nu uitam ca in primul rand astept sa aiba respect fata de mine,doar stii fara respect unul fata de celalalt relatia nu merge.
Nu ma intereseaza acei foarte frumosi,deoarece mi se par plini de fite,foarte superiori cu care nu pot avea nimic in comun din cauza faptului ca eu nu pot fi inganfata,nu imi place sa umblu in cluburi cu smecheri care sunt plini de fite.
Dar sa revin la intrebare,pentru mine un baiat trebuie sa fie ca si infatisare:ingrijit si ordonat(iubesc curatenia),nu vreau sa ii adun lucrurile din fiecare colt al casei,as vrea sa aiba parul scurt(nu imi plac cei cu parul lung),culoarea ochilor nu ma intereseaza atat timp cat ii are numai pentru mine,si sa fie mai plinut(nu gras,doar un pic "facut""),nu imi plac cei slabi,sa fie mai inalt ca mine.
In nici un caz nu imi plac cei care au cercei in ureche sau in alte parti ale corpului sau parul vopsit,asta fie in suvite sau in total. Daca are tatuaj nu ma deranjeaza.

Cam asta ar fi, poate mi-a scapat ceva, desi nu credhappy

| catalina_2916 a răspuns:

Imi plac baietii sinceri,care ma respecta,inteligenti, amuzanti, mai misteriosi...si imi displac cei falsi, mincinosi, vulgari...