| ceferistu a întrebat:

O intrebare pentru fete. ce va place la un baiat?

Răspuns Câştigător
| HoopaScz a răspuns:

O chestie care se afla in pantaloni. Preferabil sa fie cat mai MARE.

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Carcaterul, parul, ochii, vocea, daca are simtul umorului sau nu, fetele se uita la muuuullte aspecte.hai fiecare sa zica cate cevatongue

| alone a răspuns:

Pai la un baiat apreciez ochii frumosi si simtul umorului

| swet girl 22 a răspuns:

Eu is moarta dupa baietii inalti da nu slabi, si nici grasi, medii, bruneti, cu simtul umorului bine dezvoltat, sincer cand e cazul, fidel?(mai rar in ziua de azi), ochii caprui sau negrii, si educatia comportamentul etc etc

| Fetita a răspuns:

Felul in care se comporta cu o fata, felul in care vorbesete cu ea, si apoi restul (ador ochii prietenului meu:X)

| lilstar a răspuns:

Sa aibe simtul umorului si sa ii placa distractia la maximbig grin si despre aspect...nu pot sa merg numai pe un principiu, nu am o lista laughing pot sa zic ca imi plac baietii cu ochii negrii si maine sa intalnesc un tip super cu ochii verzibig grin

| PisicaAristocrata a răspuns:

Virilitatea si umorul.

| Bi.Dam a răspuns:

Pai ce sa zic.fata.si sa nu fie gras, dar nic slab. dar nici nu ma uit sa aiba corpul bine facut, nu ma intereseaza astea tongue... in schimb imi plac baietii cu ochi verzi :X oo, si felul in care se poarta. daca e vreun golan, cocalar, nu'mi mai trebuie

| HoopaScz a răspuns:

Amuzant simpatik si dulke

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Educatia. Felul cum se comporta.Respectul pe care ar trebui sa il aibe pentru ceilalti.Inteligenta.Uneori si timiditatea.Sa fie dragut din toate punctele de vedere.