| VeleaDennis15 a întrebat:

O întrebare pentru fetele mari...Ați făcut vreodată sex într-o mașină? Dacă da, cum a fost această experiență, v-a plăcut? Vi se pare incitant/vă place?
Adică na, te gândești că stai cu stres să nu te vadă cineva, nu?

8 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Da ce te interesează pe tine ce au făcut fetele mari?
Câţi ani ai?
Vrei să te spun lu mă-ta că pui întrebări pornografice pe net?
Oricum acum îţi ştiu IP-ul de la calculator, implicit adresa de acasă (nr.de telefon la fel.)

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns (pentru mudokins78):

Lol,oricum asta isi face 6000000000000 conturi, ii obsedat sexual

| mazaroi a răspuns (pentru mudokins78):

Eu deja i am sunat parinti, stai chill.

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns (pentru mazaroi):

Jmek laughing

| mudokins78 a răspuns:

Mai ai 5 minute. Pe site-ul ăsta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,am facut o data.
Tipul a vrut, cred, sa ma atace spiritual prin chakra coroanei, impingandu-mi in mod repetat varful capului in plafonul masinii.Am avut noroc, am avut parte de un orgasm multiplu, dar si de activare a acestei chakre, Universul aducandu-mi ideea de "tarfa" din forma ei abstracta in forma concreta.
Stres? Nu! Alcoolul te face si mai destept si mai nepasator.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot răul spre bine, în felul ăsta ai putea improviza o turelă mașinii, în cazul în care n-ai.

| mazaroi a răspuns:

Vorbeste asa in alta comunitate.