| AndreizZ98Zz a întrebat:

O intrebare stupida happy! Daca ti-o bagi si nu mai poti s-o scoti ce faci? :O (intrebarea vietii mele ) Astept raspunsuri cat mai malefice!

Răspuns Câştigător
| jetebaise a răspuns:

Ba imi placi... da rau! O BAGI PANA CAND IESE PE CELALTA PARTE

12 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Story of your life happy
Eu zic sa mai iesi pe afara!

| MaDeclarFan a răspuns:

Ti-o tai, apoi o tai pe fata (pe viu), ti-o scoti de acolo si ti-o lipesti la loc apoi i-o mai tragi aleia inca odata bagandu-i in acelasi timp un vibrator devildevildevil (stiu, sunt verry crazy)

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Scarmani cu surubelnita pana ii faci maner si o tragi afara

| DiiiAnAaaa a răspuns:

rolling on the floor))). mai bagi una ca sa largesti gaura. o scoti pe`a doua si dupa iese si prima. acum problema e sa nu ramana blocata si a doua.laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| MinionDodo a răspuns:

Te sinucizi...

| Stassy a răspuns:

MA o ucizi ce mai astepti? dai otrava, ineaco, las-o sa moara de foame, tavacestio in bataie, rupei capu, scoatei inima, daca ai un cutit la indemana, nu mai astepta! spinteco da' vezi sa fei inceeet si durerooos! iai toate lucrurile fa-o sa sufere, fa-o sa se sinucida ca sa nu ai nicio vina! waw, scuze, mam cam descarcat...big grin

| LoveItachi4Ever a răspuns:

Las-o acolo si da-i mai departe rupe-o pe aia! very malefic

| RafaelTaru a răspuns:

Te bucuri ca ti-a ramas acolo.

| costynel23 a răspuns:

rolling on the floor))) cum sa nu mai poti sa o scoti mah da ce are ancora rolling on the floor)) Doamne ce intrebari puneti sa mor eu rolling on the floor