| Dragos636 a întrebat:

O mica problema. In timpul actului sexual ejaculez cam repede. Ce as putea face sa nu mai ejaculez repede?

8 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Pui un dop, te uiti pe pereti, si incearca sa nu te gandesti asa mult la actwinking, folositi si voi preludiul, jucativa, lasoo si tu pe ea sa respire tongue, dupe/dupa o duci in pesterawinking

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-ti gasesti o partenera stabila. Sa faci sex cat mai des si fiecare partida sa aiba minim 2 reprize daca nu chiar 3.In timpul sexului cand simti ca ejacularea este pe punctul de a se porni, sa te opresti, sa-ti scoti penisul din vagin, sa schimbi eventual pozitia.Procedand astfel excitatia se va dimininua treptat, vei dobandi experienta si incet incet vei reusi sa-ti controlezi ejacularea.S-ar putea ca in decurs de 2-3 ani sa depasesti aceste probleme deranjante. Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Sa nu te mai grabesti la penetrare.

| LoveSleep a răspuns:

Nu mai face sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe actul sexual mai tarziu, prin urmare, vei ejacula mai tarziu.

| Pain4Souls a răspuns:

Pai uite pentru a nu ejacula puneti un ciorap preferat de lina sau leagati o manusa.=)

| Minniemeduza05 a răspuns:

Schimba pozitia atunci cand simti ca iti vine sa ejaculezi

| Minniemeduza05 a răspuns:

Schimba pozitia atunci cand iti vine sa ejaculezi