| Alaanonim2k20 a întrebat:

O persoana care a facut sex cu o transexuala si se excita la videoclipuri cu transexuali inseamna ca nu este hetero? Filmele porno pot cauza aceasta dereglare?

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Dacă doar se uita e hetero. Dacă a făcut cu transu'. Nu mai e.

| Alaanonim2k20 explică (pentru Sofer):

Dar daca a facut o data si nu i-a placut?

| Sofer a răspuns (pentru Alaanonim2k20):

Rămâne doar cu aceasta experienta dacă nu o face în mod regulat. As zice ca rămâne tot hetero care i-a plăcut sa experimenteze sa vadă cum e.

| brokxy a răspuns:

Tot hetero esti adica...depinde iti place sa te uiti la transexuali cu pu*** Daca ai facut sex cu o transexuala care are încă organ genital masculin si te uiti la filme cu transexuale cu organe masculine, nu, nu esti hetero sexual. Acum tu stii ce ai facut si la ce te-ai uitat. Ai putea fi bisexual ai putea fi pan. Tu stii cel mai bine de cine esti atras

| Liviutltl a răspuns:

Nu

| Morvi99 a răspuns:

Hmm pai e greu de zis depinde in mare parte ce zona a persoanei respective te atrage si este ceva complet normal chiar daca in Romania sunt taboo lucrurile de genul.