| OurNation a întrebat:

O prietena mi-a spus,, ly bah????" si vreau sa stiu ce înseamnă, nu am intrebat-o pe ea ca ma faceam de râs. Dau funda (poate ajung si prin vid lui zappy)

10 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

''Love you, bă'' cam asta a zis.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Love you b a inseamna deci tine la tine.

| kar1GaNNN a răspuns:

"Te iubesc ma".

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Asa-s fetele: prefera oralul, in loc sa demonstreze practic

| HadesSs a răspuns:

Cine e zappy? laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru HadesSs):

Probabil vreun Youtuber ratat, model pentru toti copiii astia ratati.

| HadesSs a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Asa ma gandeam si eu dar am zis sa intreb laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fata știe putina Germana și ți-a spus "ich liebe dich" (și nu ai înțeles tu bine) care înseamnă: te iubesc! Dacă nu e asta, alt cuvânt nu asociez cu acele cuvinte pe care le-ai scris tu.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

LYB-LOVE YOU, BABE
Te iubesc scumpule.

| drache a răspuns:

Cred că voia să zică,,****''. Sau cel mai probabil a zis,, te iubesc''.