| Rebeca_1903 a întrebat:

O relatie de iubire dintre un barbat casatotit si o femeie singura poate rezista mai mult sau mai putin timp?

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de cei 2, dar de obicei nu se poate numi o relatie adevarat; pentru. femeie poate deveni frustrant si de ce sa se multumeasca cu un barbat care stie ca apartine altei femei?! Eu una oricat as iubi un barbat, daca e insurat si are obligatii, nu m-as baga in familia lui, mai ales sa aiba si copii...
Eu una as prefera sa fiu cu unu care sa fie numai al meu si sa ma iubeasca pe mine.Pana la urma relatia tot ia sfarsit; putini sunt barbatii care isi lasa nevestele si sa te multumesti sa fi pe locul 2 si fiind constienta ca are pe alta care se bucura de elsad...

| Crisu a răspuns:

Exista cazuri si cazuri. Poate rezista si mai mult, dar in cele mai multe cazuri nu rezista.Adica el are nevasta, si tu pentru el nu esti decat o aventura.Pana la urma o sa se intoarca la nevasta lui, si pe tine o sa te dea naibii.

| Pacala a răspuns:

Adica intre un barbat si amanta lui? Nu. Dureaza pana se plictiseste el de amanta respectiva si o schimba cu alta. Plus, aia nu e relatie de iubire, ci e doar sex. De obicei, sex pe bani. Adica barbatul casatorit ii ofera amantei cadouri, care costa bani, iar ea la schimb ii ofera sex, adica este o curva.