| Florin856 a întrebat:

O sa fiu direct exista fete prin București care nu au avut o aventura și vor sa se dezvirgineze? ( țin cont ca și eu sunt virgin și vreau experimentz aventura

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Da eu sunt fata si vreau sa ma dezvirginez. Ma cauti? Daca vrei sa te caut eu lasa-mi un id ca te rezolv eu. Nu o sa mai fim virginei.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt fete in Bucuresti.Cauta-le.

| RAY a răspuns:

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Si sigur vei gasi pe cineva care vrea sa se dezvirgineze cu un necunoscut care are cel mai bun argument ca are experienta zero si habar nu are ce face.
Este foarte important ca o fata sa aleaga pe cineva care sa NU stie cum sa le faca sa se relaxeze, sa se ude, sa fie mai atent la ce simt ele decat la ce simte el si in principiu sa le faca sa se simta bine nu sa se suie pe pereti de durere. Tu esti chiar persoana potrivita pentru a cauta sa dezvirginezi.
Mai bine plateti sa inveti ceva dupa care propui partea cu "voluntar la gaurit"!

| JustMeForever3 a răspuns:

Vezi incearca cu ma ta, am auzit ca i cautata

| Florin856 explică:

Vreau sa găsesc pe cineva iar voi faceți mișto de mine

| Florin856 explică:

Dacă nu am făcut sex asta nu înseamnă că sunt atât de prost încât sa nu știu sa satisfac o fata

| Marian_Dragos_1996 a răspuns:

Cinci mii

| Anonima20052006 a răspuns:

Eu sunt fata si din Bucuresti.