| MihaelaCaty a întrebat:

O sa ma dezvolt dupa ce voi face sex?

Răspuns Câştigător
| FrumuselulPpPpPp a răspuns:

Cu cat esti mai mica si ti-o pui, cu atat o sa fii mai dezvoltata la maturitate.
Tuturor fostelor mele le-au crescut fundul si tatele si-mi imi vor fi recunoascatoare o viata pentru asta.
Nu lua in seama toate raspunsurile nefondate de aici, unii confunda practica cu teoria; cand si ce experienta or fi avut si ei...

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. La abdomen, daca ramai inarcinata.

| MihaelaDart a răspuns:

Dezvoltarea pronuntata la femei, la solduri si inceperea vietii sexuale au uneori loc in perioada pubertatii, cu toate ca este doar o coincidenta.
Viata sexuala poate influenta evolutia persoanei, dar schimbarile care apar dupa actul intim tin de sfera psiho-emotionala. Activitatea sexuala nu are nici o treaba cu dimensiunea partii dorsale, nu te ingrasa, nu iti mareste sanii, nu chelesti etc.

Din cate stiu bine, intalnita pe la adolescentii care nu sunt informati corect, sexul poate deforma activitatea sexuala neprotejata ducand la aparitia unei bebelus. Asa ca daca ai intentia sa iti incepi viata intima, foloseste prezervativul. Acesta te scuteste de o "ingrasare" neplacuta!winking happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Orice fiinta umana indiferent de sex, atat femeie cat si barbat se dezvolta fizic, psihic si mental conform informatiei genetice inscrise in cromozomii care intra in ADN. Acea informatie genetica este imposibil sa poata fi modificata, indiferent de modul si mediul de trai a fiintei respective. In consecinta indiferent daca iti vei incepe viata sexuala sau nu, atat corpul tau cat si restul organelor, se vor dezvolta si evolua exact in acelasi ritm si mod. Poti sa-ti incepi viata sexuala daca tu esti sigura/consideri ca esti pregatita, fizic psihic si mental. Multa sanatate!

| ywar a răspuns:

La cap nu o sa te dezvolti, oricum nu e specialitatea voastra.

| vocea a răspuns:

Da normal ca te vei dezvolta din punct de vedere psihologic dar si fizic.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Se poate și nu se poate?! Sunt două chestii aparte!

| 私は日本が大好き a răspuns:

Nu,depinde de varsta pe care o ai big grin