| Elenacomanici a întrebat:

O să mă văd cu un băiat pe care îl plac pentru prima data. El spunea ca o sa-mi aduca flori. Credeti ca ar trebui sa ii iau si eu ceva?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e nevoie să-i iei nimic. laughing cam dubios că-ți zice lol, gesturile astea ar trebui să fie surpriză, ce voia? să-l ridici în slăvi că uite eu îți aduc flori?

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru Adry05):

Cred că a spus-o ca ea să-i spună: nu, nu îmi lua, e ok și să-l scape de asta laughing.

| GouDidodino a răspuns:

Dacă îi faci macar un sex oral nu cred ca mai e nevoie sa-ti cheltui banii pe obiecte. Din punctul meu de vedere e suficient atât

| Spartacus12345 a răspuns:

Nu neaparat, totusi el e barbatul in relatia voastra. Dar daca nu vrei sa vii cu mana goala la intalnire poti sa ii iei o bratara sau ceva de genul...
Succes la intalnire si sa nu ai emotii!

| Elenacomanici explică (pentru Spartacus12345):

Mulțumesc mult. O să mă gândesc la ceva

| Mihai1499 a răspuns:

Dacă mergeți undeva tematic, ai putea lua ceva micuț, o amintire, sau pe aceeași temă. Nu mai mult de o brățară, eventual asortate, să ai și tu una.