| anonim_4396 a întrebat:

O să sune banal.
Cum îmi fac o prietenă, sunt rușinos?
Am 17 si mneah, iar mi-e frică de primul sărut :/ știu că sună foarte aiurea gen wtf ce-i cu ăsta dar mna. laughing.
Niște sfaturi bune, pls?

Răspuns Câştigător
| BeatrizBetty a răspuns:

Buna! In primul rand nu e ceva rusinos sa intrebi acest lucru. Parerea mea este ca ar trebui sa incepi sa vorbesti cu fata de care iti place. Sa o bagi in seama, sa vorbiti cat mai mult despre diverse lucruri. Pot fi tot felul de lucruri despre care puteti vorbi. De la "buna" la "care e mancarea ta preferata?". Fa-ti curaj, ai incredere in tine si ai sa vezi ca o sa iasa totul perfect happy

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Exerseaza sarutul pe dosul palmei! nimeni nu s-a nascut invatat, toti am trecut prin faza asta!