| sexya a întrebat:

O sa vina ziua prietenei mele, i-am luat un inel si cutiuta dar parca as face si o glumalaughing
as vreau sa-i dau decat cutiuta si in ea un biletel cu mesajul "anul asta mi-am permis numai cutia la anul poate imi permit si inelul" laughing. as vrea sa vad ce reactie are prietena mealaughing

Răspuns Câştigător
| Michell_7762 a răspuns:

Este o idee f.simpatica,si cred ca iti va reusi. Traim in criza si cred ca va intelege " aluzia".Dar nu intinde prea mult gluma sa nu se supere.Deci dai cutiuta iar in cealalta mana sa ai o floare (trandafir rosu pentru ca este floarea celor care iubesc cu adevarat). Vezi reactia si dupa ii oferi inelul.Nu ar trebui in prima faza sa se supere. Bafta si "La multi ani!"

8 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Poate o superi și rupe relația cu tine, trebuie să fi sigură că fata aia știe de glumă, că altfel în loc să-i faci o surpriză iese cu scandal.

| Papusik a răspuns:

E buna ideea dar daca ea nu are simtu umorului bine devoltat se poate supara pe tine.
Chiar daca dupa aia ii vei spune ca a fost o gluma si ii vei da cadoul se poate supara iar la prima cearta iti v-a reprosa asta.

| cherrybomb a răspuns:

Buna idee...

| NanaXOXO a răspuns:

Nu face greseala asta! Daca prietenul meu mi-ar face asa, nu as mai vorbi cu el ceva timp. Be carefulwinking

| aneta a răspuns:

Parerea mea e ca e o idee foarte bunabig grin.Cum ziceau cativa, ai putea intr-adevar sa ii iei si un trandafir, si eventual inelul sa il pui in trandafir, iar tandafirul i-l dai dupa faza cu cutiutahee hee

| Aceeasieu a răspuns:

laughing ar fi tare, dar i`ai ceva sa aiba amintire d la tine. cu inel cu tot zic eu, si inca ceva... 1 trandafir rosu, sau stiu eu happy iti spun in calitate de fata big grin te descurci! goodluckwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu. Nu e bine sa faci glume pe seama nimanui, din mai multe motive:
1. Persoana sa aiba un simt al umorului mai slab dezvoltat. S-o ia de buna.
2. Intr-o cearta, sa te tina minte si sa foloseasca acea ironie impotriva ta.

| qr00 a răspuns:

Buna ideealaughing