| BuBu_2524 a întrebat:

O simpla intrebare(Curiozitate): In urma cu 3 seri am visat un baiat(il cunosc si ma place) care imi spunea in vis ca ma iubeste si ca tine la mine, dar in realitate nu mi-a spus niciodata... Ce inseamna chestia asta?

E pusa doar din curiozitate! dau Funda love struck

3 răspunsuri:
| eduardinoedy a răspuns:

Probabil il placi si nu vrei sa recunosti.

| loveandlove a răspuns:

Nu cred ca inseamna nimic.Doar ca poate te-ai gandit tu prea mult la acel baiat si de-aia ti-a aparul si in vis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu poate sa insemne neaparat ceva.
poate ca a fost un simplu vis, o fantezie de-a tabatting eyelashes
Creierul poate sa faca orice pe timpul noptii cu ajutorul memoriei talebig grin