| Diana_Iulia_1997 a întrebat:

Oameni buni ajutati-ma! crying Am facut o prostie mare straight face si prietenul meu vrea sa se desparta de mine. si ma are la mana cu ceva. nu prea pot sa spun. in mare e vorba de niste poze care le-am facut pentru. el ca aveam incredere in el si il iubeam si nu credeam ca va fi atat de magar incat sa faca asa ceva! Vrea sa se desparta de mine si mi-e frica sa nu posteze pozele acelea pe undeva ca sunt MOARTA pur si simplu! Ce ma fac? crying AJUTOR! funda. repede raspunsuri va rog.

Răspuns Câştigător
| knoxfcsb a răspuns:

Si cum ai putut face tu la varsta ta poze din astea? ce ai avut in cap?

33 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Daca vrea ceva in schimb, te va santaja la nesfarsit!
Ameninta-l, fi inteligenta.

| PinkTerror a răspuns:

straight face

inainte de toate poti sa ne spui cati ani ai?

| DeeaMarry a răspuns:

Banuiesc ca esti nascuta in 1997 si ca pozele acelea nu sunt tocmai decente.
Il ameninti ca il dai pe mana politiei. E ilegal sa publice astfel de poze cu un minor!
Si sper sa iti fie invatatura de minte.

| Purec a răspuns:

Ce atatea griji? se rezolva cu un mic trojan. Daca are pozele pe cd/dvd/stick insa ai cam dat de belea ( desii si aici exista o mica portita) dar e prea mult de munca ( lenea sad )

| Diana_Iulia_1997 explică (pentru Purec):

Ce e aia trojan? Virus` ceva, pentru PC? thinking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna deci tu acum ai 15 ani da? Sfatul meu este să te desparți de prietenul tău. Acest băiat nu poate fi numit prieten, nu.El te șantajează în ultimul hal, sigur pozele sînt compromițătoare, probabil le ai făcut în fața camerei web nu? S au în timp ce făceai sex cu el? Tu înainte de a posta el pozele află unde sînt, adică în calculatorul lui pe ce folder le are, și șterge l, și atunci nu te m ai are cu nimic la mînă, sau vorbește cu părinții tăi și explică le situația.

| adelaadelaadela a răspuns:

Ce vrea in schimbul pozelor?

| Diana_Iulia_1997 explică (pentru adelaadelaadela):

Sincer nu l-am intrebat! thinking Ce vrea in schimbul pozelor.

| knoxfcsb a răspuns (pentru Diana_Iulia_1997):

Ai grija...da id oricum vreau sa ma tii la curent si daca e nevoie de cv te ajut trebuie sa scapam de obsedati din astia

| adelaadelaadela a răspuns (pentru Diana_Iulia_1997):

E vezi! poate reusesti sa faci cv... oricum nu am cuvinte sa il descriu pe baiatul asta...

| vRaz a răspuns (pentru knoxfcsb):

Lasa tu id-ul... ai 19 ani... si vorbesti de obsedati? Fata aia are 15 ani! Si daca i-ai intra aluia in calculator ai lua pozele pentru tine. Trebuie sa fi cretin omule. Revino-ti si la fata in pace. A cerut un sfat, tu vi si ceri id-uri si chestii de genul asta! Sa fim seriosi!

| knoxfcsb a răspuns (pentru vRaz):

Nu ca tu ai minte de copil...1 la mana am 20 nu 19 si 2 la mana vroiam s-o ajut asa ca nu mai critica oamenii daca nu ii cunost nu as vrea pozele nu vezi ce minte ai ce puteam sa fac cu ele? am 20 de ani in pana mea pot sa fac ce vreau eu sa ma duc la femei etc nu sa ma uit la niste poze sau la filme porno ca toti obsedatii...asa ca taci si nu te baga daca nu sti

| alecsalecs a răspuns:

Buna! Fi atenta ce iti spun Daca te jantajeaza astfel il poti da pe mana politiei Chiar si daca ti pune poezele pe unde nu are voie sa faca asta! Spune i ca il vei da la politie daca face asta ok? si inca ceva
Data viitoare cind iti vei mai face un prieten ai grija cita incredere ai in el si ce faci cu el. fara poze compromitatoare filmulete si altceva ok?

| Vegah a răspuns:

Desparte-te de el, ce dracu.

| knoxfcsb a răspuns:

Nu trebuia sa ii dai pozele...fraiera ai fost tu acum nu ai cf daca nu ai vreun tovaras de-al lui sa se duka la el si sai stearga pozele daca nu ai mainile legate

| Diana_Iulia_1997 explică (pentru knoxfcsb):

Da stiu ca am fost proasta, cel mai prost copil dupa pamant! Dar nu m-am gandit niciodata ca imi va face una ca asta sigh straight face

| knoxfcsb a răspuns (pentru Diana_Iulia_1997):

Da id tau

| knoxfcsb a răspuns (pentru Diana_Iulia_1997):

Am un program de intrat la altii in pc daca reusesc sa il conving sa intru la el vad ce minciuna bag le sterg eu

| knoxfcsb a răspuns (pentru Diana_Iulia_1997):

Sau pot sa ii bag si virusi

| Diana_Iulia_1997 explică (pentru knoxfcsb):

Nu rezolvi nimic daca le stergi, a gasit o portita de unde le poate recupera chiar daca le-a sters si din recycle bin. ~x(.

| knoxfcsb a răspuns:

Da id tau sa vorbim si sa'mi dai id lui poate il fraieresc si pot sa fac cv

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Dal p mana politiei ce dracu daca nu da-mi id lui si ii ard pc-u

| knoxfcsb a răspuns (pentru Necsoiu_Robert_1990):

Si asta e o idee dar dupa aia si ea intra la probleme fiind minora sa faca asa poze

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Deci ramane doar arsu pc-ului?

| anna9372 a răspuns:

Pai nu ai altceva de facut decat sa te despariti de el si sa incerci sa iti recuperezi pozele si pe viitor sa nu mai faci asemenea poze si in niciun caz sa nu le dai mai departe. daca tot nu reusesti spune-le alor tai sa te ajute
bafta

| Ciresyk a răspuns:

Omg c Prost e.......nu prea cred ca ai cum sa le recuperezi, singura solutie e sa-l intrebi c vrea in schimbul pozelor, si sa faci ce iti spune, dar probabil nu ti le va da si te va santaja la nesfarsit!

| Purec a răspuns (pentru Ciresyk):

Esti idiot? cum sa il intrebe asa ceva? sa ii ridice mingea la fileu ca sa o santajeze? Faci pe prostul sau asa esti mereu? Exista 2 solutii:

1.Un trojan care sa isi faca bine treaba
2. Batut bine

SI chestia cu politia e o idiotenie totala...Ai idee cat de greu este sa demonstrezi cum si cine a pus ceva pe internet? Chair de ii face plangere la politie el v-a scapa basma curata iar ea va ajunge de rasul lumii

| Ciresyk a răspuns (pentru Purec):

Oo vaai tu inteligentule ha ha ha

| Andrei_adam_1997 a răspuns:

Daca ai facut poze socate zic sa joci unpic de teatru si sa te dai pe langa el

| opsy091 a răspuns:

Tu il cunosti mai bine decat noi. Poate sau nu sa fie in stare...tot tu stii. Daca a spus ca reinstaleaza windowsul si te cheama la el ca sa vezi, poti incerca. Bineinteles ca poate sa le aiba si pe un stick sau dvd. Cand reinstalezi windowsul se sterge tot de pe partitia C, dar celelalte raman intacte. Cauta bine happy

| mihamihaa a răspuns:

Spune-mi despre ce sunt pozele, oricat de penibil sau prostesc ar fi, doar asa te pot ajuta, sa stiu si eu cat ce grava e situatia ta si in ce te-ai bagat.pe viitor ai grija cui ii dai incredere, trebuie sa cunosti foarte bine o persoana inainte sa ii incredintezi un secret.Eu stiu asta din propria experienta,daca ai sti in cate situatii penibile am fost bagata din cauza asta. Sfatul meu e, daca te are la mana cu asta, trebuie sa fie un lucru cu care il ai tu la mana cu el, sau daca nu inventeaza ceva foarte umilitor, amentintal, daca spui cuiva ceva legat de poze, spui si tu ca ..in fine ceva despre el, tu stii, cu asta scapam si eu. sper ca ti-a fost folositor sfatul meu, succes in ceea ce faci pe viitor, astept sami scrii inapoi daca ai rezolvat problema

| Diana_Iulia_1997 explică:

Decii copii, in concluzie ce ma fac? El mi-a spus ca isi reinstaleaza windowsu` si eu i-am spus ca nu-l cred! si mi-a spus " Vii la mine dupa ce mi-ai rr windows si cauti in toate folderele sa vezi daca mai am vreo poza " E singura mea sansa?! credeti ca o va face :-s.

| nelu0raufacatorul a răspuns:

Ce nu te omoara te face sa fi mai puternica...despartete si daca e cazu suna la politie!winking