| Îmiplacesacitesc a întrebat:

Oameni buni... Vreau sfaturi cat mai multe, nu știu ce sa mai fac! Sper ca aveți timp sa răspundeți și sa citiți tot. Sunt în a 10a (acum am trecut )și verile mi le petrec la bunica mea la tara. Ei bine, aici am un vecin cu 2-3 ani mai mare decât mine (trece a 12a ) și cam în fiecare vara mă îndrăgostesc de el. Așa și vara trecuta. Pana si fratele meu mai mic mi-a spus ca a observat acest lucru, dar, nu s-a intâmplat nimic din păcate. Durerea mare a venit în aceasta vara. Vin aici, stau cu 2 fete ( sora băiatului și o alta fata, toate mai micuțe ). Și stau de vorba cu fata și îmi spune ca a intrat cu sora lui pe calculator, pe Facebook ul lui și a vazut ca vorbește cu o alta fata, din alt sat (care abia trece a 9a), și imi zice sa nu mai spun nimănui, ca sora lui (mai mica decât el ) nu vrea sa se afle. Și mi-a povestit din convorbiri, și mi se părea ca el uși bate joc.Dar nu prea cred. (Ea era ceva de genul : mă placi? Și el : zi tu prima. Și ea: da, te plac. Și el : dar nu știi Cum arat, nu m-ai văzut în realitate. Și ea : pai simt prin mesaje ca mă placi. Și apoi el a intrebat-o dacă vrea sa fie cu el.) Dar tot văd și prin semnale din parte ălui Cum mă m ar place, l am vazut si ieri cum ma vedea
.dar doar mi se pare. dar sunt complet derutata. Mă doare efectiv inima când mă gândesc, atunci când îl văd..Nu mai am pofta de mâncare și abia dacă mai pot sa adorm. I-Am spus fetei ca îl plac și mi-a zis ca ea și a dat seama deja. Ce sa fac? Ajutați-Mă, va rog. **apropo, si-a schimbat parola de la Facebook astfel încât sora lui sa nu mai poată sa stea pe Facebook lui, și nu mai pot afla ce vorbesc ei ** și mai era o faza care mă face sa cred ca vb cu ea la mișto : ea i-a trimis o lista cu băuturi alcoolice, fiecare băutură reprezentand câte o chestie perversa, iar ea a ales vin (viol ) și el îi spune : ce îți trebuie ție vin?! Of. sfaturi cât mai multe! Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Lasă fato feysbucyle naibii și mergi și vorbește cu rumânu' până nu ți-l suflă alta!