| SERIALS a întrebat:

Oare a facut cineva sex live pe Facebook? big grin

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu daca tu intelegi ce ai scris, pentru ca sex pe real faci doar cu o persoana care este langa tine, reala, nu online, nici macar pe Face Book.'
Daca el si ea sunt online pe FB, eventual se pot masturba unul in fata celuilalt, neavand cum sa se atinga pentru ca sunt online, nu va iesii decat o masturbare in fata celuilalt.

| SG1995 a răspuns:

Nu știu, dar aș vrea să cred că nu se întâmplă chestia asta acolo. Dude, dacă vrei să faci sex live, există videochat, sau mai știu și eu site-uri de filme porno, dar nu FB-ul, măcar ăsta să nu fie infestat.

| Yasmin875 a răspuns:

Prostituatele fac asta.Cum să faci sex si sa te vadă toată lumea? Este ca un film porno.

| SG1995 a răspuns (pentru Yasmin875):

Dacă e live, cu un decalaj de câteva secunde, e chiar mai intens. Dar tot îmi sună aiurea să-mi apară în feed, că își damblaua live, mai ales că sunt și minori pe site.

| georgealin2016 a răspuns:

Cunosc multe persoane care fac sex pe FB si nu sunt curve.
Treziti-va, nu mai faceti fetele care fac asa ceva cu cineva, curve.
Atunci va rog sa va ginditi ca in cazul in care sinteti excitate si sinteti cu un tip, dupa ce va F. teti atunci va puteti uita in oglinda si spune: SINT O CURVA!?
Deci mare atentie la cuvint.
Sexul nu inseamna asa ceva, toata lumea il face si nu e de condamnat.
Curve sunt cele care cer bani pentru sex.
Femeile carora le place sexul sunt tirfe, e cu totul altceva si le place sa fie chemate asa.

| aXy99 a răspuns (pentru georgealin2016):

TẤRFĂ, târfe, s. f. Femeie de moravuri ușoare; prostituată

Este acelasi lucru laughing

| georgealin2016 a răspuns (pentru aXy99):

Hai sa spunem asa:
prostituata=sex contra bani
tirfa=femeie care o face din placere, cu 1, 2, 3 etc tipi odata, in timp etc
Curva= o tipa care si-o trage pentru foloase materiale, nu neaparat bani.
Acum, sa-mi spui tu mie daca o femeie careia ii place sexul si are mai multi parteneri e prostituata...
Eu cred ca ai jigni o mare parte din femei...DECI...

| aXy99 a răspuns (pentru georgealin2016):

Nu. Iti voi spune ca aceasta clasificare ai facut-o tu, de capul tau, fara a fi recunoscuta oficial. NU are logica laughing

| georgealin2016 a răspuns (pentru aXy99):

Are logica daca ai o mai mare experienta de viata.

| FcSb_Andrey_1980 a răspuns:

OMULE DE CE AI VREA SA STII CHESTIA ASTA? Si nu, nu are cum. Chiar daca a facut-o i s-a inchis contul de Facebook.

| MajaColt a răspuns:

Cu atatea site-uri de videochat mai sunt persoane care fac asta pe Facebook?