| Pamanteanul a întrebat:

Oare când o sa am nevasta o sa simt ca vreau sa vorbesc și cu altele iar nevasta o sa îmi fie ca o mama care ma tot ia la rost ca nu sunt bun și din astea?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand ai o nevasta te focusei pe nevasta-ta, neavand ce sa cauti la altele!
Nu mai confunda nevasta cu mama ca una te-a nascut si-ti av fii mama pana la moarte, iar cealalta iti este iubita.

| Goete a răspuns:

Tu te plangi ca nimeni nu te iubeste, nici n-ai pe nimeni si te pregatesti deja sa-ti inseli nevasta

| Willis a răspuns:

Posibil orice.
Numai de tine contează ce faci, cum ve-i vrea să fii...