| anonim_4396 a întrebat:

Oare cat primeau actritele alea adolescente care filmau cu Rhon Jeremy? Fetelor voi pentru ce suma v-ati duce cu el?

1 răspuns:
| AwGenetix a răspuns:

Nu sunt fata, dar la ce-am observat eu, fetele din ziua de azi se duc pentru cam orice. nici macar o suma, si doar daca are un lant la gat sau un bmw sau pur si simplu pentru ca vad pe altele langa el si se gandesc ca te miri ce au de castigat. nu stiu ce vor raspunde disperatele astea, dar nu te astepta sa fie sincere.

bine. sunt si fete normale, din pacate eu personal nu mai pot sa le recunosc care si cum. pentru ca sunt prea putine.