| qieiqpalz a întrebat:

Oare ce cadou as putea face iubitei mele? ea nu cred ca i cu ursuleti mari ..si vreau ceva care sa ramana nu mancare/flori

12 răspunsuri:
| oany a răspuns:

Buna,nu stiu ce varste aveti..eu as sugera o plimbare ..si o bijuterie.(ramane la latitudinea ta ce anume).

| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara-i o bijuterie de argint, ca ursuleti sunt pentru fetite mici de 12-13 ani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O cană personalizată.
O brățară Pandora din argint.

| ywar a răspuns:

Pai niste chiloti cu ursuleti. aia nu raman? Auzi da' iubita ta are blanita..de ursulet?

Răspuns utilizator avertizat
| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Vrei ceva care sa îl păstreze si probabil sa îl si poarte...O brățară, un colier, cercei sau o vestă de blană cum se poartă mai nou, ar fi un cadou frumos zic eu happy

| LeonardoMihai a răspuns:

Salut, dacă sunteți apropiați de persoana respectivă, aș zice că merge și un starmap, pe lângă ce îi luați, cu o dedicație frumoasă și momentul în care a început relația voastră

Hărți stelare cu un design aparte, care surprind în timp și spațiu cerul înstelat al unui moment ales de tine.
Check it out: https://starmaps.ro

| Mihaitza08 a răspuns:

Daca aveti posibilitatea, intalniti-va la unu din voi acasa si fa-i un oral, crede-ma ca va fi multumita.

| qieiqpalz explică (pentru Mihaitza08):

Aia fac deja happy

| darrio2007 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Cu stânga sau cu dreapta?

| qieiqpalz explică (pentru darrio2007):

Ce glume bune pe tine.

| fenomenul56 a răspuns:

O vizita la ginecolog/putolog