| Mkeynes a întrebat:

Oare daca iei proteine te duci la sala si dupa faci sex rezisti mai mult?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa rezisti in *** doar daca porti strampi sau ciorapi in picioare ajuta

| darrio2007 a răspuns:

La ce sa rezisti mai mult? La sex sau la sală?

| Mkeynes explică (pentru darrio2007):

La sex laughing) ma gandesc de la proteine
Am fc 2 ore sex si nu am terminat

| darrio2007 a răspuns (pentru Mkeynes):

Hai nu mă-nnebuni! Puțin 2 ore.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mkeynes):

Acum o oră | Mkeynes explică (pentru darrio2007):
,, La sex laughing ma gandesc de la proteine
Am fc 2 ore sex si nu am terminat ""
wowowooow, in mod cert, ''pasarica'' fetei care a rezistat la atat de mult ''frecus'' merita sa fie consemnata intr-o carte a recordurilor... incredibile. rolling on the floor

| Mkeynes explică (pentru corbulalbrosu):

Adevarul ca stie fata dar tot nu a avut orgasm sad sau minte

| epurasu a răspuns:

Nu!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să reziști mai mult, întâi sex și apoi sală. Un prietenar al meu spunea că un ou frecat cu zahăr înainte de. Proteina îmbogățește fabricantul, Un ou acum la mall e 50 de bani.

| Catalin77945 a răspuns:

Nu

| Paulyka36 a răspuns:

O sa fii pe Duracell daca 'ei' proteine și apoi faci sex

| nhsgnxbnxbnxbnbcn a răspuns:

Da ba fa mult sex