| angelinthedark a întrebat:

Oare daca prietenul meu nu ma va cauta, nu ma va suna, sa il sun eu? Mentionez ca eu i-am gresit ca l-am mintit si a aflat, nu ma mai sunat deloc de cand am plecat de la el, adica azi pe la vreo 4, nu mai imi da nikun semn de viata, daca nu mai vrea sa fie cu mine cum sa reactionez, ce sa ii spun? Chiar nu vreau sa il pierd si regret ca l-am mintit ca el nu suporta sa fie mintit, dar ce sa fac in aceasta situatie? Nu cred ca ma va mai suna ca e cam orgolios in plus greseala a fost a mea, eu nu am credit sa il sun pana luni, deci, sa astept sa ma caute el? Sau sa il sun eu luni sa vad daca mai e supi pe mine si sa vad daca mai vrea sa fie cu mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde in legatura cu ce l-ai mintit si cat de grava e greseala ta, plus ca daca te iubeste o sa te ierte, si da lasa-i putin timp de gandire. Tu acum tot ce poti sa faci, este sa ii spui de ce ai mintit, si sa il faci sa te creda ca nu ai sa mai gresesti.

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu astepta pana luni ca nici tie nu ti-ar conveni sa faca asa.
Daca il iubesti cauta un tel cu credit cat mai curand si vorbiti serios!

| TheMihutz a răspuns:

Pacat ca nu am fost pe faza cand ai pus alte intrebari stupide inainte de asta...GET A LIFE!

| Nimic special a răspuns:

Grabestete! Cauta un telefon cu credit si suna. Mai spune-i o data cat de rau iti pare ca l-ai mintit si spune-i ca tii foarte mult la el. Totusi daca e greseala ta ar trebui s-o repari.winking SI nu astepta pana luni, ca poate sa "dauneze " relatieiwinking,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maturizeaza-te fata... nu mai pune intrebari prostesti... de unde vrei sa stim noi? crezi ca se afla si prezicatori pe site-ul asta sau ce? vrei sa te descarci si nu stii cum? incearca prin alta metoda...

| corina 898 a răspuns:

Eu zic sa-l suni maine in seara asta sa-i lasi putin timp de gandire pentru ca sigur are nevoie.De ce sa -l suni tu? in primul rand pentru ca tu ai gresit si mai ales daca nu vrei sa-l pierzi! Bafta!