| Mkeynes a întrebat:

Oare de ce ma excit asa rau la "picioarele fetelor mai ales cand vad una cu calcâiul gol
Sau piciorul gol "? Adica na nu ma abtin sa nu ma uit... oare ce e gresit laughing)?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Există oameni care au fetișul picioarelor, Quentin Tarantino e unul dintre ei, de exemplu, care văd piciorul ca pe o extensie a sexului. Îi excită mai mult decât sânii unei femei ori alte zone erogene.
Sper să nu ne întâlnim niciodată, nu-mi plac picioarele (ale mele ori ale altora) și aș urî să văd că cineva mi le studiază... laughing

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se cheama FETÍȘ

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este greșit. Este totuși o parafilie. Adică ceva pe de lături.
Dacă în rest te porți normal și nu deranjezi pe nimeni cu pasiunea ta neobișnuită.

| Sofer a răspuns:

La fel si eu cand vad picioare frumoase tot ma uit. ba un fund, sanii apoi fața. nu e nimic gresit.

| Hammurabi a răspuns:

După cum zicea și sadrian46 nu e chiar anormal, e doar o mică eroare pe undeva prin matrix.