| anonim_4396 a întrebat:

Oare de ce ma indragostesc asa de repede? am 16 ani

Răspuns Câştigător
| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Buna! Sincer sa fiu, ti-ai cam raspuns singura la intrebare: ai doar 16anihappy. E superb sa ai parte de iubiri adolescentine, deoarece doar asa vei dobandi suficienta maturitate(in "a iubi"). Sfatul meu este sa ai grija doar sa nu faci lucruri pe care sa le regreti mai tarziu in viata! In rest, toate cele bune si have fun :*

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Din dragoste...

| Azµre a răspuns:

Ți se pare. Nici nu știi cu exactitate ce înseamnă noțiunea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Ţi se pare doar că eşti, la 16 ani habar nu ai copilaş ce înseamnă dragostea adevărată, ce implică etc.
Te pup!

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Pubertatealaughing

| Rooksee a răspuns:

Pentru ca asa e felult tau.

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Nu te indragostesti. Doar te simti atrasa.

| IulianDBI a răspuns:

Ca esti prosta, oare de ce altceva?!

| RCristofor a răspuns:

Depinde de la om la om.Asa este felul tau.

| viviloll a răspuns:

Parerea mea este ca inca nu ai avut parte de suferinta marcanta si dezamagiri. Vei trece prin multe probleme in dragoste si pe baza acestora vei avea multe ganduri negative. Spre binele tau incearca sa nu te avanti nicaieri si fii indiferenta cu sentimentele si fa numai ceea ce te face fericita. Si asta inseamna tu pe tine sa te faci fericita nu sa depinzi de persoane. De nici una! Mult succes!