| 1libercugetator1 a întrebat:

Oare de ce pe internet imi gasesc cuvintele iar fata in fata cu o fata nu mi le gasesc?

7 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Lipsa emotilor, fata in fata ai mai multe emoti, dar pe net indiferent ce o fi.

| Awesom a răspuns:

Pentru ca curge timiditatea din tine de aia pentru ca te inrosesti ca prostul cand o vezi si mai ales cand te priveste in ochi tu pui privirea in pamant.Pai in momentul ala ai scazut in ochii ei de la posibil partner la friendzone. Felicitari si altadata sa fii mai masculin.

| Ando1dul a răspuns:

Este logic, aici ai timp de gandire la un raspuns bun, iar in fata lui cauti un raspuns rapid(dar din pacate nu la fel de bun). Incearca sa stai calma.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Doarece este mai usor sa vorbesti cu o persoana virtual, fiindca in realitate o vezi si te emotionezi.
O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca atunci cand esti singur, gandesti mai limpede. Poate ca esti o fire mai emotiva si te pierzi usor de teama ca nu stii cum va reactiona.Mult noroc.

| TuRneR01 a răspuns:

Pentru ca fata in fata te trec fiori, emotile ..pentru ca esti indragostit cand vezi persoana si de aia n-ai curaj

Pe internet esti acasa singur intre 4 pereti, te simti in siguranta pentru ca persoana nu e langa tine nu te vede/o vezi, nu-ti poate face nimic (atinge certa etc) fundita daca te-am ajutat?

| 1261996 a răspuns:

Pentru ca o placi si iti e teama cum o sa pari in fata ei...fii mai sigur pe tine nu mai fi emotiv..ar trebui sa te simti in largul tau, mai relaxat iar cuvintele or sa vina de la sine.