| carniel a întrebat:

Oare doare prima data la baieti?

Răspuns Câştigător
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Da...si nu doare ca si cand ai cadea si te'ai lovi la genunchi
e mai mult o usturime(gandeste-te ca pui spirt pe rana )doar ca mai putin si curand durerea va fi placutawinking

Sper ca te'am ajutatwinking. by3
o.imi dai si mie o fundita te rog (da e linguseala ) laughing dar nu am mai primit una de mult laughing

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ustură puţin dar de durut nici într-un caz.
Iar cu ruperea frenului e discutabil. În cazul meu cel puţin nu se aplică.

| valThina a răspuns:

Da...chiar daca ft e virgina sau nu. de obicei doar daca e si ft virgina, p ca da d himen.

| biBii07 a răspuns:

Da doare, preputul se rupe.

| matrixismyname a răspuns:

Cum sa se rupa preputu? Exista cazuri in care se rupe, DAR NU MEREU. La mine inca e acolo ca-n prima zi. Auch sa se rupa sad

Pe mine nu m-a durut deloc. Daca e lubrifiere din belsug nu doare pe niciunu, daca va frecati pe uscat ustura rau.

| Cristinaa_8611 a răspuns:

Da prietenul meu mi-a zis ca doaree! ai grijahappy

| pedROfilul a răspuns:

Daca le'o bagi in cwr... cam da!

| DD_1770 a răspuns:

Da si inca cum laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa mergi prima data la baieti, si vrei sa stii daca te doare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in ca. ur, laughing altceva, nu happy

| SummerDreams a răspuns:

Da, da doare! dar depinde.nu la toata lumea e la fel! asa ca nu e o regula neaparat.